Prowadzimy kursy zawodowe operatorów wózków, suwnic, podestów ruchomych, żurawi, magazyniera, hakowego, pilarza, i inne kursy zawodowe oraz pełny zakres szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ. i pierwszej pomocy. Ponadto prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz firm ze Szczecina jak i głównie z województwa zachodniopomorskiego i województw ościennych ale także możemy zorganizować szkolenia dla grup na terenie całego kraju lub za granicą.

 

Biuro działa od 1999r. Ofertę kierujemy do wszystkich potrzebujących profesjonalnych szkoleń, a także zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji zawodowych oraz wyspecjalizowanej obsługi w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy wraz z ochroną przeciwpożarową – outsourcing.

 

Jako ośrodek szkolenia z długoletnim doświadczeniem gwarantujemy bardzo wysoki poziom nauczania teoretycznego jak i praktycznego. Organizujemy egzaminy przed Urzędem Dozoru Technicznego (UDT), Transportowym Dozorem Technicznym (TDT) lub Instytutem Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego (IMBiGS). Po ukończonych kursach wystawiamy certyfikaty UE w języku angielskim bądź niemieckim.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?